ZAWODY WSPINACZKOWE DLA DZIECI

Trafo High-R Mini 2019

Sekcyjne Zawody Wspinaczkowe

Zapraszamy wszystkie dzieci od 6-go roku życia do wzięcia udziału w klimatycznych zawodach wspinaczkowych rozgrywanych w Centrum Wspinaczkowym Transformator

Termin: 01.12.2019; w godz. 10-12

Formuła: Bouldering – ok 10 tras wspinaczkowych

Trudność: Początkujący – Zaawansowany

Miejsce: Centrum Wspinaczkowe Transformator

Koszt: 25zł

Sprawdż swoje możliwości, rywalizując na każdym poziomie zaawansowania.

Doskonały trenining i świetna zabawa.

SEKCYJNE ZAWODY WSPINACZKOWE

Trafo High-R 2019

Sekcyjne Zawody Wspinaczkowe

Zapraszamy wszystkich do udziału w klimatycznych zawodach wspinaczkowych rozgrywanych w Centrum Wspinaczkowym Transformator

Termin: 30.11.2019; w godz. 10-21

Formuła: Bouldering – 25 tras wspinaczkowych

Trudność: Początkujący – Zaawansowany

Miejsce: Centrum Wspinaczkowe Transformator

Koszt: 25zł (Sekcjanci/Studenci SUM)
35zł (Pozostałe osoby)

Sprawdż swoje możliwości, rywalizując na każdym poziomie zaawansowania.

Doskonały trenining i świetna zabawa.

ZASTĘPSTWO 13.11.2019

Szanowni Państwo
W dniu 13.11. zajęcia o godzinie 17:30 (zumba) poprowadzi Justyna Śliwińska, natomiast zajęcia o godzinie 18:30 (gimnastyka odchudzająca) poprowadzi Gosia Hyska.
Serdecznie zapraszamy 😉

Niedzielne zajęcia oraz funkcjonowanie klubu 11.11.19

Serdecznie zapraszamy na niedzielne poranne zajęcia 🙂
9:00 – step/bpu
10:00 joga dynamiczna 🙂
Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska

Dnia 11.11.19 funkcjonujemy bez zmian z małą zmianą prowadzącego 🙂
16:30 step basic – Gosia Bednarz
17:30 gimnastyka odchudzająca – Gosia Bednarz
18:30 zumba – Ola
19:30 trening obwodowy – Agnieszka
20:30 joga – Agnieszka

Ścianka również bez zmian 15:00 – 22:00 !

Do zobaczonka 🙂

FUNKCJONOWANIE KLUBU 31.10-01.11.2019

Szanowni Państwo

W dniu 31.10
SIŁOWNIA BĘDZIE NIECZYNNA!
Zajęcia z projektu „Od przedszkola do seniora” (pilates 17:30 i joga 18:30) ZOSTAJĄ ODWOŁANE!
Zapraszamy na ŚCIANĘ WSPINACZKOWĄ od godziny 15 oraz na zajęcia fitness przy ul. Medyków 6 (zajęcia zgodnie z harmonogramem)

W dniu 01.11
NIECZYNNE

Zajęcia

Szanowni Państwo
Informujemy, że w niedzielę tj 27.10 odbędzie się 9:00 step bpu, a o 10:00 zdrowy kręgosłup
Zajęcia poprowadzi Gosia Bednarz
Zapraszamy 🙂

Zastępstwo

Szanowni Państwo
W dniu 20.10 o godz 9:00 odbędzie się deepworkout, a o godzinie 10:00 pilates klasyczny.
Zajęcia poprowadzi Patrycja Janik
Zapraszamy! 🙂

Zastępstwo

Szanowni Państwo
w dniu 6.10 tj niedziela zajęcia o 9:00 step/bpu i o 10:00 zdrowy kręgosłup poprowadzi Gosia Bednarz
Serdecznie zapraszamy 🙂

NIEDZIELNE ZAJĘCIA 29.09

Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszamy na niedzielne zajęcia 29.09
Godzina 9:00 STEP/BPU
Godzina 10:00 JOGA DYNAMICZNA
Zajęcia poprowadzi dla Was Agnieszka Gabrylewska 🙂

ZASTĘPSTWO 28.09

Szanowni Państwo
W dniu 28.09 zajęcia o godzinie 9:00 (sztangi) i 10:00 (zdrowy kręgosłup) poprowadzi Marcin Engel!
Serdecznie zapraszamy 🙂