ZASTĘPSTWO 17.12

Szanowni Państwo

W dniu 17.12 zajęcia o godzinie 16:30 (step  basic) i 17:30 (gimnastyka odchudzająca) poprowadzi Sara Tarka

Serdecznie zapraszamy 🙂

FUNKCJONOWANIE KLUBU W OKRESIE ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYM

22.12 – 9:00 sztangi
10:00 step
23.12 – 9:00 step/bpu
10:00 Joga – zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska

24.12 oraz 25.12 NIECZYNNE

26.12 czynna ścianka wspinaczkowa 15:00-21:00
27.12 zajęcia jak w harmonogramie oprócz Jogi ( 20:30 – odwołane !)

30.12 – 9:00 step/bpu
10:00 Joga – zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska

31.12 oraz 01.01 NIECZYNNE

Serdecznie zapraszamy 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ FITNESS W DNIACH 14-16.12

Szanowni Państwo

W dniu 14.12. rozkład zajęć wygląda następująco:

18:30 TRENING FUNKCJONALNY

19:30 STEP CHOREO

Zajęcia poprowadzi Iza Kura

15.12 zajęcia o godz 9:00 (sztangi) i 10:00 (step/bpu) poprowadzi Magda Engel natomiast zajęcia DANCE zostają ODWOŁANE

Natomiast w niedzielę 16.12 o godzinie:

9:00 DEEP WORK

10:00 PILATES

Zajęcia poprowadzi Patrycja Janik

Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że na niedzielne zajęcia obowiązują zapisy do godziny 19:00 w sobotę 🙂

 

ODWOŁANE ZAJĘCIA 11.12

Szanowni Państwo

Dnia 11.12 zajęcia o godzinie 16:30 (STEP FUNKCJONALNY) zostają odwołane.

Zapraszamy na pozostałe zajęcia! 🙂

AKTUALIZACJA HARMONOGRAMU

Szanowni Państwo

Zachęcamy do zapoznania się z uaktualnionym grafikiem zajęć fitness 🙂

Zapraszamy na zajęcia!

Ekipa MedykGym 🙂

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNIACH 8-9.12

Szanowni Państwo

Dnia 8.12 zajęcia o godzinie 9:00 (SZTANGI) i 10:00 (STEP/BPU) poprowadzi Magda Engel, natomiast zajęcia o godzinie 11:00 (dance) zostają odwołane.

A już w najbliższą niedzielę tj. 9.12 zajęcia o godzinie 9:00 (STEP/BPU) i 10:00 (FIT BALL) zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska.

Przypominamy o obowiązkowych zapisach na niedzielne zajęcia do soboty do godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy! 🙂

Zastępstwo 03.12.18

UWAGA ZASTĘPSTWO 
Dnia 03.12.18 zajęcia o godzinie 19:30 (trening obwodowy) poprowadzi Sara Tarka, natomiast Jogę o godzinie 20:30 poprowadzi Gosia Hyska 
Serdecznie zapraszamy

ZASTĘPSTWA I ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNIACH 1-2.12

Szanowni Państwo

W dniu 1.12 zajęcia o godz. 9:00 (SZTANGI) i 10:00 (TRX) poprowadzi Marcin Engel

Zajęcia DANCE zostają odwołane.

W dniu 2.12 zajęcia o godz. 9:00 (STEP/BPU) i 10:00 (ZUMBA) poprowadzi Ola Osolińska

Na zapisy czekamy do soboty do godz 19:00!

Serdecznie zapraszamy! 🙂

,

ZAJĘCIA FITNESS W DNIACH 24-25.11

Szanowni Państwo

Dnia 24.11. zajęcia odbędą się w następującej kolejności:

9:00 Sztangi

10:00 STEP/BPU – zajęcia poprowadzi Magda Engel

Natomiast w niedzielę 25.11:

9:00 STEP/BPU

10:00 Joga dynamiczna -zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska

Przypominamy, iż na niedzielne zajęcia obowiązują zapisy na recepcji,  sms-em pod nr. 506222881 lub przez facebooka. Zapisy przyjmujemy do 24.11 do godziny 19:00. Wymagana ilość osób na zajęciach: minimum 5.

Serdecznie zapraszamy 🙂

,

ZASTĘPSTWO 22.11

Szanowni Państwo

W dniu 22.11 zamiast turbo spalania (o godz 18:00) odbędzie się jednorazowo STEP/BPU. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gabrylewska

Serdecznie zapraszamy 🙂