Witamy w klubie fitness MedykGYM

Zapraszamy do uczestniczenia w zajęciach grupowych oraz ćwiczeń na siłowni. W naszym klubie spotkasz wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia.

Możliwość skorzystania z różnorodnej oferty programów treningowych pozwala dostosować charakter wysiłku do potrzeb i możliwości osób ćwiczących. To wszystko w rytmie muzyki i pod opieką instruktora.  Fitness to przede wszystkim świetny sposób na odzyskanie kondycji, wymodelowanie sylwetki czy też zrzucenie zbędnych kilogramów i spalenie tkanki tłuszczowej. Ponad to regularna gimnastyka a także ćwiczenia siłowe:

  1. wzmacniają odporność na fizyczne i psychiczne przeciążenia,
  2. przeciwdziałają chorobom,
  3. wzmacniają układ krążenia,
  4. obniżają poziom cukru we krwi,
  5. zwalczają stres oraz niwelują nadmierną nerwowość i stany depresyjne,
  6. przeciwdziałają skutkom niezdrowego trybu życia,
  7. spowalniają procesy starzenia,
  8. poprawiają nastrój!!!

Medykgym to miejsce stworzone z myślą o studentach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ale nie tylko. Duży wachlarz zajęć rekreacyjnych przeznaczony jest dla wszystkich niezależnie od wieku. Prowadzimy zarówno zajęcia dla dzieci jak i dla seniorów. Posiadamy strefę fitness, siłownię, ścianę wspinaczkową, boulderownie oraz halę sportową. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu , zewnętrznej siłowni oraz boiska sportowego to nasze atuty. To co Nas jednak wyróżnia najbardziej to wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów , przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego klienta.

Pamiętaj

Już po kilku tygodniach systematycznego ćwiczenia sylwetka staje się ładniejsza, ciało sprawniejsze, przybywa siły a pokonanie kilku pięter po schodach przestaje być problemem.

Sprawność nie jest tylko kwestią wieku, ale również treningu. Różnorodność zajęć w naszym Klubie na pewno pozwoli Ci wybrać coś dla siebie!!!