AGNIESZKA GABRYLEWSKA

Instruktorka jogi i fitness. Od 20 lat związana z fitness?em. Specjalizuje się głównie w formach body&mind oraz aqua fitness. Absolwentka AWF w Gdańsku. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności aerobic, instruktor odnowy biologicznej i żeglarstwa deskowego.

Dyplomowany instruktor Pilates Matwork Fundamental Instytutu Michaela Kinga , instruktor Body Art (Body Art School-RobertSteinbacher) i Deep work oraz instruktor cubana salsa fit szkoły Torres. Uczestniczka wielu szkoleń prozdrowotnych a obecnie uczennica szkoły yogi Konrada Kocota.

AGNIESZKA SOBCZAK

Uczestniczyła w szkoleniach szkoły Open Mind Health&Fitness Idea, Source ? Health and Fitness Academy, Pilates Institute, Madd Dogg Athletics (spinning) czy Euro Fitness School i inne. Pomysłodawca autorskich zajęć Power Body opartych na wykorzystaniu ruchów funkcjonalnych, wielostawowych oraz wielopłaszczyznowych) oraz idei treningu sportowego (np. tabata czy boot camp oraz kettlebells). Prowadzi zajęcia wykorzystujące sprzęty wprowadzające elementy niestabilności (piłki , trx, core board) oraz pilates i jogę.

Regularnie trenuje kolarstwo górskie (ze sporymi sukcesami na scenie polskiego amatorskiego MTB), a zdobyte doświadczenia wykorzystuje przy prowadzeniu zajęć na rowerach stacjonarnych (spinning).

ALEKSANDRA JANIKOWSKA-SŁABY

Absolwentka AWF Katowice, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobic, instruktor gimnastyki korekcyjno -kompensacyjnej, posiada, zdobytą z wyróżnieniem, licencję A Euro Fitness School, wydaną przez Dimitrisa Koutrasa. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i konwencjach. Rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku Artystycznych Form Aktywności Ruchowej na katowickim AWF.

Przez wiele lat reprezentowała klub AZS AWF Katowice w szermierce.

PATRYK WOLNY

Nauczyciel fizyki i matematyki. Na zajęcia choreograficzne trafił przypadkiem w czasie studiów i tak już zostało. Po kilku latach uczestniczenia w zajęciach jako klient stanął po drugiej stronie w roli instruktora. Ukończył szkolenia w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA ? najpierw zdobył uprawnienia instruktora w ramach szkolenia Instruktor Zajęć Grupowych Fitness (aerobik, step, wzmacnianie ? licencja B), a następnie uzyskał dyplom IFAA Aerobik & Step Licencja A. Najlepiej czuje się w formach choreograficznych, czyli Dance Aerobic oraz Step Choreography.

SARA TARKA

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Posiada klasę taneczną ?B? w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Licencjonowany instruktor ?Zumba fitness?.

WIOLETTA PASZEK

Nauczyciel jogi i relaksacji. Jej praktyka jogi trwa od ponad 10 lat. Ukończyła kurs nauczycielski w nurcie vinyasa (krama) jogi u Macieja Wieloboba w Krakowie. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: Psychosomatyczne Praktyki Jogi oraz Techniki Relaksacyjne, pod kierunkiem prof. Leszka Kulmatyckiego. Uczestniczyła w rocznym kursie Mindfulness (praktyka uważności) zorganizowanym przez Mindfulness Association. Odbyła szkolenia w zakresie pracy z ciałem dla kobiet w ciąży. Instruktor pilates w zakresie podstawowym. Masażystka oraz magister ekonomii.

DAMIAN KUŹMA

Trener i sędzia boksu, wychowanek klubu sportowego 06 Kleofas Katowice, którego przez 15 lat reprezentował startując w wielu imprezach krajowych jak i międzynarodowych. Medalista Pucharu Polski. Absolwent AWF w Katowicach.

SZYMON DOMERADZKI

Ukończył studia I stopnia na kierunku Psychologia Biznesu, aktualnie student studiów magisterskich i podyplomowych na kierunku Psychologia w Zarządzaniu Od najmłodszych lat związany ze sportem począwszy od tenisa ziemnego przez piłkę nożną, aż po sporty sylwetkowe.

Każdą chwilę poświęca na rozwijanie swoich zainteresowań i wdrażanie nowinek treningowych. Preferuje głównie treningi funkcjonalne (TRX, Sandbag) oraz treningi siłowe. Ukończył kurs na trenera personalnego oraz posiada certyfikaty w kierunku treningu funkcjonalnego.

PATRYCJA JANIK

Studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, pasjonatka sportu i instruktorka fitness. Ukończyła szkolenia w Szkole Open Mind w zakresie Reha Pilatesu, Stretchingu. Uczestniczka wielu konwencji o tematyce fitnessu i sportu. Trenerka Blackroll, która z tym sprzętem potrafi czynić cuda.

MAŁGORZATA GRZYBOWSKA

Absolwentka AWF w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Aerobic. Personal Trainer (EFS School Bielsko-Biała); Instructor Yoga Wellness (EFS School z Donato De Bartolomeo); A Licence (Aerobic&Step) z Julio Papi; Trener Personalny o specjalności kulturystyka i żywienie. Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness. Uczestniczka licznych konkursów na prezentera fitness, w tym udział w prestiżowym konkursie New Face of Fitness w Rimini, gdzie zajęła II miejsce. Brała udział w licznych konwencjach i szkoleniach tj: Pilates, Pilates Dance, TRX, PUMP, BOSU, Postural Fitness, PortDeBras, Functional Training, Indoor Walking , Step, Dance , House Dance.

MIRELA NOWICKA

?Od najmłodszych lat związana ze sportem. W wieku 10 lat zaczęła treningi z siatkówki. Kolejne etapy to zawodowa gra w ligowych klubach siatkarskich I i II ligi. Absolwentka AWF w Katowicach oraz trener II klasy siatkówki. Obecnie doktorantka na Wydziale Wychowania Fizycznego AWF w Katowicach. Jej karierę siatkarską przerwała kontuzja kolana. Próbując znaleźć alternatywę, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej, zainteresowała się fitnessem. Ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik na AWF w Katowicach. Pochłonięta fitnessem, który stał się jej pasją, wciąż rozwija swój warsztat. Ukończyła m.in. step&aerobic licencję A ? IFAA, w zakresie pilatesu (PILATES MATY I) pod okiem Christiane Reiter. Licencjonowany, międzynarodowy instruktor FACTS (Functional and Carefull Training, program Christiane Reiter).

Finalistka konkursu organizowanego przez portal FIT.PL, FIT PREZENTER 2013. Półfinalistka konkursu WANTED 2013 i 2014 organizowanego przez AEROBICMANIA.PL. Półfinalistka konkursu NEW PRESENTER COMPETITION organizowanego w Neapolu na rok 2015. Uwielbia prowadzić zajęcia choreograficzne z odpowiednio dobraną muzyką a także wyciszyć się prowadząc stretching lub pilates?.

MAŁGORZATA PARZOCH

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku Fizjoterapia. Podczas treningów ogromną uwagę przykłada do bezpieczeństwa i techniki wykonywanych ćwiczeń. Ukończyła też Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Nie potrafi usiedzieć na miejscu. Jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności aerobic oraz posiada licencję Indoor Cycling. Jazda na rowerze, czy to w plenerze czy w klubie, powoduje, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Taki sam efekt wywołuje u wszystkich uczestników swoich zajęć. Bezpieczny trening z Gosią połączony z doskonałą zabawą dostarcza każdemu masę pozytywnej energii.

ARITA KUŚ

Magister Biologii, obecnie doktorantka na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego. Od dzieciństwa związana ze sportem, nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. Ukończyła szkolenie w Międzynarodowej Szkole Fitnessu IFAA w zakresie Instruktor Zajęć Grupowych (Step & aerobik licencja ?B?, Anatomia i Wzmacnianie), a w 2016 roku uzyskała dyplom IFAA Licence A Instructor. Licencjonowany, międzynarodowy instruktor FACTS (Functional and Carefull Training, International FACTS Instructor). Nieustająco poszerza swoją wiedzę na kursach, warsztatach i konwencjach, którą wykorzystuje na swoich zajęciach (Step, Functional trening, Fitball i inne). W pracy instruktora najbardziej ceni sobie możliwość rozwoju, ciągłego podnoszenia swoich umiejętności oraz kontakt z ludźmi. Uważa, że największą nagrodą jest zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników zajęć.