Niestety w związku z ciągle trwającymi i przedłużającymi się obostrzeniami, jesteśmy zmuszeni nadal pozostać zamknięci. Na razie na pewno do 31.01.2021. Co do dalszego działania będziemy informować Was na bieżąco. Śledźcie stronę na facebooku !

Do szybkiego zobaczenia 🙂

Szanowni Państwo,
Informujemy, że nasz obiekt będzie nieczynny od 24.12.2020 do 03.01.2021. Życzymy Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia w Nowym Roku!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasz obiekt będzie nieczynny do końca 2020 roku.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo,
Centrum wspinaczkowe Transformator w dniu 11.11.2020  będzie zamknięte.
  

Dodatkowo : w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń w zakresie funkcjonowania obiektów sportowych informujemy, że do 29.11.2020 ściana wspinaczkowa będzie dostępna jedynie dla sekcji wspinaczkowych w zakresie zajęć sportowych oraz zajęć indywidualnych z instruktorem (po wcześniejszym umówieniu z koordynatorem pod numerem tel. 605474888).
Termin ważności zakupionych karnetów zostaje wydłużony o czas ograniczonego funkcjonowania ściany wspinaczkowej.

Szanowni Państwo,
Centrum wspinaczkowe Transformator w ten weekend będzie zamknięte.
Za utrudnienia przepraszamy 

Szanowni Państwo,

w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń w zakresie funkcjonowania obiektów sportowych informujemy, że od 26.10.2020 do 8.11.2020 ściana wspinaczkowa będzie dostępna jedynie dla sekcji wspinaczkowych w zakresie zajęć sportowych oraz zajęć indywidualnych z instruktorem (po wcześniejszym umówieniu z koordynatorem pod numerem tel. 605474888).
Termin ważności zakupionych karnetów zostaje wydłużony o czas ograniczonego funkcjonowania ściany wspinaczkowej.

Szanowni Państwo!
    Zgodnie z podaną do publicznej wiadomości przez Pana Mateusza Morawieckiego Premiera RP, informacją o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń w zakresie funkcjonowania siłowni i zajęć fitness z przykrością informujemy, od soboty 17.10.2020 r. zostanie wstrzymane funkcjonowanie siłowni oraz zajęć fitness.
    W związku z powyższym zapraszamy do korzystania ze ściany wspinaczkowej. Zachęcamy Was także do kontynuowania aktywności fizycznej w warunkach domowych – o zajęciach fitness prowadzonych on-line będziemy informować na bieżąco na fanpage’u i stronie internetowej.
    Przed wizytą na ścianie wspinaczkowej, skontaktuj się z recepcją Klubu – liczba osób mogących skorzystać ze ściany jest ograniczona.
Informujemy, że zakupione dotychczas karnety na zajęcia prozdrowotne i fitness, które nie utraciły ważności w dniu 17.10.2020 r. pozostaną ważne do wykorzystania.

Szanowni Państwo,

jutrzejsze zajęcia (13.10)  o godzinie 9 (Step/BPU) nie odbędą się. Zapraszamy na pozostałe zajęcia

Szanowni Państwo,

niedzielne zajęcia (11.10) o godzinie 9:00 poprowadzi Szymon, zapraszamy na HIT-MOBILIZACJĘ. Zajęcia o godzinie 10:00 zostają odwołane. 

Do zobaczenia 🙂